7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Medycyna naturalna

Naturalne preparaty lecznicze

Medycyna to dziedzina licząca sobie wiele setek lat. I mimo ogromnego postępu naukowego i technologicznego, wciąż powszechnie wykorzystuje ona wiedzę znaną jeszcze wieki temu. Naturalne preparaty lecznicze są owocem tej wiedzy.

W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

• zioła,
• kremy i maści,
produkty konopne CBD,

oraz wiele innych produktów, które można z powodzeniem stosować jako uzupełnienie terapii wielu schorzeń i dolegliwości, takich bóle, stres, nerwice, alergie, obniżona odporność, infekcje, a nawet nowotwory.

Dlaczego warto korzystać z naturalnych preparatów leczniczych

Duża część środków farmaceutycznych to produkty syntezy chemicznej – choć wykazują dużą skuteczność w leczeniu chorób, to ich stosowanie jest obciążone pewnym ryzykiem pod postacią efektów ubocznych. Wiele z nich należy stosować bardzo ściśle z zaleceniami lekarza, w przeciwnym wypadku mogą one prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia.

Na tym tle naturalne preparaty lecznicze prezentują się wyjątkowo łagodnie. Wiele z nich można stosować jako skuteczną i jednocześnie bezpieczną alternatywę dla konwencjonalnych leków, na przykład przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Ich stosowanie nie pociąga za sobą ryzyka uzależnienia, alergii czy poważniejszych efektów ubocznych, dlatego do ich codziennego stosowania nie jest konieczne konsultowanie się z lekarzem. Ponadto naturalne preparaty to produkty o wielu różnych zastosowaniach. Doskonałym przykładem są oleje konopne CBD, które mogą skutecznie pomóc w radzeniu sobie z bardzo wieloma dolegliwościami – od bezsenności po nerwice i nowotwory.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty