7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Maseczki chirurgiczne

Jednorazowe maseczki chirurgiczne

Wiele z chorobotwórczych drobnoustrojów – bakterii, wirusów – przenosi się między ludźmi drogą kropelkową, tj. w cząsteczkach wody unoszących się w wydychanym powietrzu. Skutecznym sposobem ograniczania ich transmisji jest noszenie jednorazowych maseczek chirurgicznych – znajdują one zastosowanie w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich i w innych miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiej higieny pracy.

Właściwości maseczek chirurgicznych

Dostępne w naszej ofercie maseczki chirurgiczne wytwarzane są z niepylącej, trójwarstwowej hipoalergicznej włókniny, która jest lekka, nie utrudnia oddychania, a przy tym odznacza się bardzo wysokim współczynnikiem filtracji. Dzięki elastycznym gumkom oraz regulowanemu klipsowi na nos maseczki świetnie dopasowują się do kształtu twarzy, skutecznie chroniąc i zapobiegając parowaniu oczu i okularów.

Należy pamiętać, że maseczki są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku. Po upłynięciu około 3 godzin od założenia konieczne trzeba je wymienić na nowe i zutylizować w odpowiedni sposób. Nie należy ich sterylizować ani prać. Zdjętej maseczki nie należy zakładać ponownie.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty