7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Płyny do naczyń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Profesjonalne płyny do naczyń

Zmywanie nie musi być nudne i uciążliwe – wystarczy korzystać z odpowiednich środków! Profesjonalne płyny do naczyń sprawią, że nawet duże zmywanie stanie się przyjemne i wyjątkowo oszczędne
Oferowane przez nas płyny to bardzo wydajne koncentraty, które wystarczy w odpowiednich proporcjach zmieszać z wodą, by uzyskać ostateczny produkt do ręcznego mycia naczyń, urządzeń oraz powierzchni kuchennych, takich jak blat czy płyta kuchenki. Charakteryzują się one między innymi:

• neutralnym dla skóry współczynnikiem pH,
• przyjemnym zapachem – cytrynowym lub miętowym,
• wysoką skutecznością w usuwaniu tłuszczu bez pozostawiania śladów smug czy zacieków.

Są ponadto bezpieczne dla środowiska naturalnego, gdyż ulegają biodegradacji.

Zmywanie skuteczne i tanie

Dlaczego warto używać koncentratów zamiast gotowych płynów do ręcznego mycia naczyń? To bardzo proste! Ponieważ są nie tylko wysoce skuteczne i bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, ale również bardzo tanie! Już zaledwie jedna łyżeczka koncentratu (około 5 ml) rozpuszczona w litrze wody dają płyn o mocy wystarczającej by pozbyć się z naczyń nawet bardzo trudnych zabrudzeń. Korzystając z koncentratu można w dużym stopniu obniżyć koszty prowadzenie działalności gastronomicznej, gdyż to właśnie we restauracjach i barach myje się najwięcej naczyń. Koncentraty mogą być również z powodzeniem stosowane w każdym gospodarstwie domowym – jedna butelka wystarczy na wiele miesięcy nawet bardzo intensywnego zmywania.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty