7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Acetony, removery, zmywacze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Remover do paznokci

Tipsy to popularny rodzaj ozdoby paznokcie – wykonane z tworzywa sztucznego płytki po przyklejeniu do płytki paznokcia nadaje mu estetyczny i atrakcyjny wygląd. Z czasem jednak konieczne jest zdjęcie tipsów. W takich sytuacjach produktem niezbędnym jest remover do paznokci.

Nasza oferta zawiera szeroki wybór removerów do paznokcie uznanej marki Silcare. Są one:

  • niezwykle skuteczne i uniwersalne – nadają się do zdejmowania tipsów i innych ozdób z płytki paznokcia, a także rozpuszczania lakierów żelowych hybrydowych,
  • bezpieczny dla paznokcie – removery nie tylko nie szkodzą paznokciom, ale również odżywiają je dzięki zawartości witaminy A i E oraz gliceryny,
  • proste w użytku – wystarczy nasączyć nimi płatek bawełniany i przyłożyć do płytki paznokcie na około 2-3 minuty, a następnie delikatnie zetrzeć rozpuszczony lakier.

Bezpieczne i zdrowe paznokcie

Lakiery dostępne są w wariantach zawierających aceton i bezacetonowych, a także w różnych wersjach zapachowych. Wraz z odtłuszczaczami do paznokci, removery są niezbędne w domowej i profesjonalnej stylizacji. Dzięki nim jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich dłoni i sprawisz, że pozostaną one zdrowe i mocne.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty