7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Mydła

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mydła antybakteryjne w płynie

W dzisiejszych czasach nietrudno o kontakt z drobnoustrojami wywołującymi choroby. Szkodliwe bakterie i wirusy są wszędzie wokół – w pracy, w szkole, w sklepach i środkach transportu – i tylko czekają na okazję, by się rozmnożyć. Przeciwstawiać się im można na różne sposoby, a jednym z podstawowych jest prawidłowa higiena dłoni. Wyjątkowo pomoce są w tym mydła antybakteryjne w płynie.

Obecne w naszej ofercie mydła w płynie sprawdzą się nie tylko w domowej łazience, ale również w zakładach pracy, szpitalach, szkołach oraz toaletach publicznych. Płynna konsystencja sprawia, że są one wyjątkowo łatwe w użytkowaniu i dużo wydajniejsze, niż mydło w kostce. Mydła dostępne są w wielu różnych zapachach, m.in. kwiatowym, kokosowym czy zielonej herbaty.

Dlaczego warto korzystać z mydeł antybakteryjnych

Mydło antybakteryjne to najlepszy wybór dla każdego, kto chce skutecznie chronić siebie i swoje otoczenie przed bakteriami i wirusami. Trzeba wiedzieć, że skóra dłoni stanowi jeden z głównych ośrodków przemieszczania się chorobotwórczych drobnoustrojów – wystarczy, że osoba zakażona zasłoni dłonią usta podczas kichania czy kaszlu, a następnie dotknie powierzchni często używanych przez inne osoby, by doszło do rozniesienia mikroorganizmów. Dzięki swemu składowi mydło antybakteryjne nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia i zabija chorobotwórcze drobnoustroje (nawet to 99,9%) przenoszone na dłoniach zanim dostaną się do wnętrza organizmy, ale również delikatnie nawilża i odżywia skórę dłoni, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem nawet przy wielokrotnym, częstym myciu.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty