7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Odżywki, oliwki do paznokci i skórek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oliwki do skórek i paznokci

Jak zadbać o estetyczny wygląd paznokci i otaczających je skórek? Odpowiedź jest prosta – stosując odpowiednie produkty pielęgnacyjne. Wysokiej jakości oliwki do skórek i paznokci oraz inne produkty z naszej oferty to przepis na pięknie wyglądające, zdrowe i bezpieczne dłonie.

Proponujemy szeroki wybór produktów Silcare – to polska marka, która już od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród rodzimych jak i zagranicznych specjalistów od stylizacji paznokci, manicure i pedicure. Z jej wyrobów korzystają w swoich domach również kobiety, które cenią wysoką jakość. Oliwki i masełka do paznokci Silcare dzięki swojemu skrupulatnie opracowanemu składowi skutecznie regenerują uszkodzoną płytkę paznokci, odżywiają skórki i zapobiegają ich uszkodzeniom, a ponadto pięknie pachną, dostarczając Twoim zmysłom jeszcze większej ilości przyjemnych doznań.

Zadbaj o swoje paznokcie już dziś!

Oliwki oraz inne produkty nawilżające to produkty przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale dla każdego, dla kogo ważny jest estetyka dłoni. Regularnie stosując te produkty już nie będziesz musiała martwić się pękającymi, podatnymi na zranienia skórkami, czy zmatowiałymi, pękającymi paznokciami.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty