7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Dom

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Profesjonalne środki czystości do domu

Czystość w domu jest ważna nie tylko ze względu estetyki, ale również bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfort życia. Jej utrzymanie nie musi być zadaniem trudnym – wystarczy wyposażyć się w profesjonalne środki czystości do domu, które znacznie przyspieszą pracę i pomogą osiągnąć znakomite efekty.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów niezbędnych do codziennego utrzymywania czystości w gospodarstwie domowym, między innymi:

• mleczko do pielęgnacji stali,
• płyny do mycia stali nierdzewnej,
• płyny do mycia urządzeń sanitarnych,
• płyny do mycia podłóg,
• płyny do mycia szyb,
• żele wybielające,

I wiele innych. Wszystkie produkty podobnie jak profesjonalne płyny do naczyń mogą być wykorzystywane w biznesie – sprawdzą się między innymi w utrzymywaniu czystości w restauracjach, obiektach hotelowych, biurach, urzędach.

Jakie są plusy profesjonalnych środków czystości?

Odpowiedni dobór produktów czyszczących jest niezmiernie ważny dla skuteczności sprzątania. Preparaty używane do pracy powinny nie tylko łatwo usuwać zabrudzenia, takie jak tłuszcz, bakterie czy zanieczyszczenia nieorganiczne, ale również być bezpieczne dla zdrowia oraz czyszczonych powierzchni. Wszystkie te warunki spełniają oferowane przez nas produkty. A ponieważ wiele z nich to koncentraty o wysokim stężeniu substancji aktywnych, wystarczy niewielka ich ilość, by dokładnie wyczyścić nawet duże i bardzo zanieczyszczone powierzchnie. Sprzątanie z ich z pomocą jest więc zarówno łatwe i szybkie, jak również oszczędne.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty