5% RABATU POWYŻEJ 100 ZŁ Z KODEM STACJA2023

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Separatory do palców

Palce i paznokcie stóp wymagają takiej samej uwagi, jak dłonie – szczególnie w okresie letnim, kiedy chętnie się je odsłania. Aby wyglądały atrakcyjnie i były zdrowe, warto wykonywać na nich zabieg pedicure. Pomocne przy tym będą separatory do palców.

Separatory do palców to akcesoria, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie pedicure, jak i w domowym użytku. Dzięki nim używanie pilniczków do paznokci będzie dużo prostsze, wygodniejsze i skuteczniejsze. Będą one również pomocne w wykonywaniu całej masy innych czynności, które wymagają dużej precyzji. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczeniem separatorów jest oddzielanie od siebie palców stóp, które w naturalnym ułożeniu stłoczone są blisko siebie. Separatory wytwarzane są z miękkiej gąbki połączonej z pianką – nie podrażniają delikatnej skóry stóp i nie powodują żadnego dyskomfortu.

Piękne paznokcie, szybko i wygodnie

Separatory to produkt, który potrafi znacznie przyspieszyć i ułatwić wykonywanie zabiegów na paznokciach stóp, np. pedicure. Oddzielając palce separator zwiększa możliwości operowania innymi produktami, np. pilnikami, primerami, lakierami. To przekłada się na wysoką jakość oraz wygodę.