7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Separatory i klapki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Separatory do palców

Palce i paznokcie stóp wymagają takiej samej uwagi, jak dłonie – szczególnie w okresie letnim, kiedy chętnie się je odsłania. Aby wyglądały atrakcyjnie i były zdrowe, warto wykonywać na nich zabieg pedicure. Pomocne przy tym będą separatory do palców.

Separatory do palców to akcesoria, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie pedicure, jak i w domowym użytku. Dzięki nim używanie pilniczków do paznokci będzie dużo prostsze, wygodniejsze i skuteczniejsze. Będą one również pomocne w wykonywaniu całej masy innych czynności, które wymagają dużej precyzji. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczeniem separatorów jest oddzielanie od siebie palców stóp, które w naturalnym ułożeniu stłoczone są blisko siebie. Separatory wytwarzane są z miękkiej gąbki połączonej z pianką – nie podrażniają delikatnej skóry stóp i nie powodują żadnego dyskomfortu.

Piękne paznokcie, szybko i wygodnie

Separatory to produkt, który potrafi znacznie przyspieszyć i ułatwić wykonywanie zabiegów na paznokciach stóp, np. pedicure. Oddzielając palce separator zwiększa możliwości operowania innymi produktami, np. pilnikami, primerami, lakierami. To przekłada się na wysoką jakość oraz wygodę.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty