7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Maseczki FFP2

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Maseczki ochronne FFP2

Jak chronić siebie i innych przed wirusami, bakteriami i innymi szkodliwymi mikroorganizmami? Metod jest wiele, jednak jedną z najskuteczniejszych są maski ochronne FFP2. Odpowiednio stosowane są w stanie z ogromną skutecznością blokować kontakt drobnoustrojów z drogami oddechowymi i tym samym zapobiegać infekcjom chorobowym.

Oferujemy kilka modeli maseczek ochronnych FFP2 sprzedawanych pojedynczo lub w zestawach dwóch lub pięciu sztuk. Wszystkie dostępne w naszej ofercie maseczki spełniają europejskiej normy jakościowe

Czym odznaczają się maseczki ochronne FFP2?

Maseczki ochronne FFP2 to rekomendowany środek ochrony układu oddechowego przed drobnoustrojami, a także innymi zanieczyszczeniami pod postacią cząsteczek stałych lub aerozoli. Charakteryzują się one:

• skutecznością filtracji powyżej 95%
• lekką konstrukcją
• uniwersalnym rozmiarem
• elementem usztywniającymi w okolicy nosa

Maseczki można stosować przez około 3 dni – w celu dalszego używania należy je zdezynfekować, np. przy użyciu pary wodnej. Dezynfekcja umożliwia wielokrotne korzystanie z maseczki. Maseczki nie chronią przed niebezpiecznymi oparami lub gazami.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i ludzi w otoczeniu

Maseczki FFP2 to skuteczny, łatwo dostępny, tani i wygodny sposób ochrony przed wirusami. Nie tylko obniżają ryzyko zakażania układu oddechowego osoby je stosującej, ale również zatrzymują drobnoustroje unoszące się w powietrzu wydychanym przez osoby już zarażone. Prawidłowe i skrupulatne stosowanie tych środków ochrony pozwala znacznie zmniejszyć ilość zakażeń w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi, np. w szkołach, zakładach pracy.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty