7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Odżywki

Wyświetlanie jednego wyniku

Odżywki białkowe Whey

Wysportowana sylwetka, silne, duże mięśnie, sprawność – to marzenie wielu osób. Ale nawet najintensywniejsze treningi nie wystarczą, by osiągnąć upragnione cele. Ciało potrzebuje również dużej ilości białek, które przemienia na energię i zbuduje z nich masę mięśniową. Bogatym ich źródłem są odżywki białkowe Whey.

Olimp Sport Nutrition to polska marka, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród sportowców na całym świecie. Jej odżywki białkowe z serii Whey Protein Complex to najwyższej jakości jakości połączenie izolatu CFM i czystego koncentratu białek serwatkowych. Bogaty profil aminokwasowy, niska zawartość tłuszczów nasyconych oraz cukrów, kilka pysznych smaków do wyboru – to najważniejsze zalety tych produktów, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Dlaczego warto stosować odżywki białkowe?

Osoby pracujące nad budowaniem masy mięśniowej potrzebują większych niż standardowe ilości białek. Nawet bardzo dobrze zbudowana dieta nie jest w stanie pokryć całości dziennego zapotrzebowania organizmu na proteiny – zwiększenie spożycie produktów takich jak nabiał czy mięso jest po prostu niewskazane, gdyż zawierają one inne substancje odżywcze, takie jak tłuszcz czy cukry. Odżywki białkowe są rozwiązaniem tego problemu, gdyż dostarczają one skoncentrowanej dawki protein (26 g w jednej małej porcji) oraz aminokwasów, a jednocześnie są niskokaloryczne i ubogie w zbędne węglowodany, tłuszcze czy sól.

Uwaga: podobnie jak suplementy diety wzmacniające organizm odżywki nie mogą zastąpić zbilansowanej diety. Należy je stosować nie przekraczając maksymalnych dziennych dawek.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty