7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Dezynfekcja powierzchni

Środki do dezynfekcji powierzchni medycznych

Powierzchnie mebli i sprzętów w obiektach takich jak przychodnie, szpitale i gabinety mają każdego dnia kontakt z wieloma osobami. Dlatego mogą bardzo szybko stać się siedliskiem groźnych, przenoszonych na skórze bakterii i wirusów. Aby zapobiegać ich rozprzestrzenianiu się, trzeba je utrzymywać w czystości. Nawet regularne mycie zwykłymi detergentami nie przyniesie odpowiednich rezultatów – sprawdzą się za to środki do dezynfekcji powierzchni medycznych.

Środki do dezynfekcji powierzchni medycznych to szeroka gama produktów obejmująca:

• płyny,
• spraye,
• chusteczki (alkoholowe lub bezalkoholowe).

Dzięki wysokiemu stężeniu substancji czynnych, takich jak etanol i propan są one w stanie w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund skutecznie wyeliminować osadzające się na powierzchniach mebli medycznych, sprzętu medycznego, a także powierzchni mających kontakt z żywnością drobnoustroje (bakterie, grzyby, wirusy). Wraz z mydłami antybakteryjnymi stanowią one główne środki dezynfekujące, stosowane w różnego rodzaju placówkach medycznych, a także gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy salonach tatuażu.

Bezpieczeństwo, higiena i przyjemny zapach

Korzystanie ze środków do dezynfekcji jest wyjątkowo proste, wygodne i szybkie – wystarczy nanieść płyn pod postacią sprayu na daną powierzchnię lub przetrzeć ją wilgotną chusteczką. Po kilkudziesięciu sekundach płyn odparowuje, pozostawiając powierzchnię czystą i wolną od zarazków, a także przyjemny zapach. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością po dezynfekcji należy opłukać je wodą.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty