7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Manicure i pedicure

Wyświetlanie 1–24 z 176 wyników

Wyposażenie gabinetów kosmetycznych

O wygląd swoich paznokcie dbają dziś nie tylko panie, ale również panowie. Bo choć małe, to uwagę przyciągają ogromną – są wizytówką i dlatego warto o nie dbać. Najlepiej poddać je profesjonalnym zabiegom manicure i pedicure. Wychodząc naprzeciw ogromnemu i wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu na tego typu usługi, proponujemy szeroki wachlarz wyposażenia dla gabinetów kosmetycznych.

Oferujemy:
lakiery hybrydowe Silcare,
• odżywki do paznokci i skórek,
• pilniki i bloki,
• separatory i klapki,
• Zmywacze, odtłuszczacze i kleje,
oraz wiele innych produktów niezbędnych do prawidłowej, troskliwej pielęgnacji paznokci dłoni oraz stóp. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalnych kosmetyczek – zapraszamy do korzystania z niej każdego, kto ceni nienaganny wygląd oraz wysoki poziom komfortu.

Zadbaj swoje paznokcie

Wygląd paznokci może bardzo wiele powiedzieć o charakterze ich posiadacza – jeśli są widocznie zadbane, gładkie i równe, potrafią zjednać sympatię. Regularne przycinanie paznokci oraz higiena dłoni to jednak zdecydowanie zbyt mało, by paznokcie prezentowały się jak należy, problemem są również odchodzące skórki. Dlatego tak ważne jest korzystanie z wysokiej jakości produktów do manicure i pedicure, w tym odżywek wzmacniających. Bardzo niewiele potrzeba, by samodzielnie stworzyć zestaw akcesoriów, który można mieć zawsze pod ręką – w domu czy nawet w podróży – i regularnie dopieszczać przy jego pomocy swoje paznokcie. Z naszymi produktami codzienne dbanie o ich wygląd będzie prawdziwą przyjemnością i da pożądane efekty.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty