7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Po opalaniu

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Kosmetyki chłodzące po opalaniu

Kąpiele słoneczne to dla wielu osób wielka przyjemność, warto jednak podchodzić do niej odpowiedzialnie – długie przebywanie pod pełnym słońcem może prowadzić do bardzo bolesnych podrażnień skóry, a nawet rozwoju chorób. Dlatego warto chronić skórę nie tylko przed, ale również po opalaniu – przydatne w tym będą kosmetyki chłodzące po opalaniu.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości i uznane produkty marki Ziaja:

  • żele po opalaniu – skutecznie łagodzą podrażnienia spowodowane długim przebywaniem na słońcu, działają uspokajająco i kojąco na naskórek, przynoszą ulgę,
  • mleczka utrwalające opaleniznę – nawilżają, odżywiają skórę, łagodzą podrażnienia od słońca oraz sprawiają, że skóra po opalania dłużej zachowuje swój atrakcyjny odcień i staje się elastyczna i gładka.

Siła naturalnych składników w ochronie Twojej skóry

Kosmetyki po opalaniu Ziaja to produkty naturalne odznaczające się bardzo wysoką skutecznością w niwelowaniu negatywnych skutków opalania. Stosując je po każdej kąpieli słonecznej skutecznie ochronisz skórę przed nieprzyjemnymi, bolesnymi podrażnieniami i sprawisz, że opalenizna będzie prezentować się dobrze jak nigdy wcześniej.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty