7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Podkłady i prześcieradła

Chłonne podkłady higieniczne

Niekontrolowane oddawanie moczu to problem częsty u pacjentów w zaawansowanym wieku lub cierpiących na poważne problemy urologiczne. Łóżka zajmowane przez takie osoby można skutecznie zabezpieczyć przed zanieczyszczeniem stosując chłonne podkłady higieniczne.

Wykonane z kilku warstw miękkiej włókniny oraz bibuły maty ochronne są od strony spodniej wyłożone folią polietylenową, a na krawędziach posiadają uszczelnienie. Dzięki takiej budowie są całkowicie nieprzemakalne. W ofercie posiadamy również podkłady wykonane w 100% z celulozy oraz podkłady celulozowe podklejone folią.

Gdzie sprawdzą się podkłady higieniczne?

Podkłady higieniczne to produkty znajdujące zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystuje się je między innymi w gospodarstwach domowych, szpitalach i innych placówkach medycznych oraz domach opieki społecznej. Przy ich pomocy można skutecznie ochronić łóżka zajmowane przez osoby cierpiące na inkontynencję przed uciążliwymi i trudnymi w usunięciu zanieczyszczeniami. Dzięki zabezpieczeniu z tworzywa sztucznego podkłady całkowicie blokują wnikanie moczu i innych płynów ustrojowych we wnętrze materaca. Pojedynczy podkład jest w stanie wchłonąć nawet 300 ml płynu.

Podkłady można stosować również w:

• gabinetach kosmetycznych
• gabinetach masażu
• salonach fryzjerskich

Używa się ich również podczas wykonywania zabiegów i badań lekarskich oraz w opiece nad chorymi zwierzętami domowymi (np. do zabezpieczania mebli i podłogi przed moczem, wykładania kojców i koszyków). Mogą też przydać się w przewijaniu małych dzieci, na przykład poza domem.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty