7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Tabletki do zmywarki

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Cytrynowe tabletki do zmywarki

Zmywarka należy do kategorii sprzętów wręcz obowiązkowych w każdym nowoczesnym domu. Ich używanie to nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale również pieniędzy, nie wspominając o wysokim komforcie życia. Proponowane przez nas cytrynowe tabletki do zmywarki idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu urządzenia.

Charakterystyka tabletek Dr Prakti

Formuła tabletek do zmywarek marki Dr Prakti została skomponowana z myślą o skutecznym zmywaniu oraz bezpieczeństwie środowiska naturalnego. Każda z nich zawiera składniki, które:

• rozpuszczają nawet trudne zabrudzenia naczyń,
• zapewniają połysk szklanym naczyniom,
• odświeżają naczynia, nadając im przyjemny, cytrynowy zapach,
• zapobiegają powstawaniu zacieków,
• chronią zmywarkę przed kamieniem kotłowym.

Co ważne, tabletki Dr Prakti nie zawierają fosforanów, które zanieczyszczają rzeki i jeziora, sprzyjając nadmiernemu rozrostowi glonów i ograniczeniu populacji innych gatunków. Tym samym produkt spełnia obowiązujące w Unii Europejskiej normy.

Jedna tabletka, wiele funkcji.

Tabletki do zmywarek Dr Prakti o zapachu cytryny to uniwersalny produkt, dzięki któremu zmywanie naczyń przestanie być jakimkolwiek problemem. Jeśli zmywarka jest podłączona do źródła miękkiej wody, można zrezygnować ze stosowania nabłyszczacza oraz soli ochronnej – unikalna formuła tabletek Dr Prakti sprawi, że naczynia staną się błyszczące jak nowe, a także zapobiegnie osadzaniu się kamienia na elementach zmywarki, wydłużając tym samym jej żywotność i obniżając znacząco koszty jest eksploatacji. Tabletki Dr Prakti to wybór, który po prostu się opłaca, zarówno w domach, jak i w gastronomii.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty