7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Pamięć, układ nerwowy

Wyświetlanie jednego wyniku

Suplementy na poprawę pamięci

Dobra pamięć oraz koncentracja są niezbędne, by skutecznie się uczyć i osiągać dobre wyniki w pracy umysłowej. Istnieje wiele czynników, które mogą obniżyć możliwości umysłowe – sposobem na przeciwdziałanie im są specjalne suplementy na poprawę pamięci.

Suplementy wspierające pamięć i koncentrację to produkty wytwarzane ze starannie dobranych mieszanek naturalnych składników. Najważniejszym z nich jest Ashwagandha, znana również jako żeń-szeń indyjski. Dostępne w naszej ofercie produkty:

• wspomagają pracę licznych układów ludzkiego organizmu – m.in. immunologicznego, nerwowego, hormonalnego, krwionośnego,
• spowalniają procesy starzenia,
• wspomagają regeneracją organizmu,
• poprawiają wydolność organizmu,

Zaleca się stosowanie ich w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego lub fizycznego, a także w celu redukowania stresu i zmęczenia, które negatywnie wpływają na poziom koncentracji.

Naturalne suplementy na codzienne problemy

Intensywne tempo życia w dzisiejszych czasach sprzyja przemęczeniu i nadmiernemu stresowi. Utrzymujący się przez dłuższy czas stan intelektualnego i fizycznego wycieńczenia może stać się przyczyną wielu chorób. Suplementy diety produkowane z naturalnych składników takich jak żeń-szeń indyjski czy melisa to skuteczny i bezpieczny sposób, by przywrócić ciało i umysł do stanu równowagi i wesprzeć je w codziennej walce z problemami. Dzięki nim nadchodząca sesja egzaminacyjna, czy wymagająca wysokiej koncentracji praca przestanie być źródłem niepotrzebnego stresu.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty