7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Higiena

Kosmetyki do higieny dla dzieci

Dzieci tak jak i dorośli, muszą utrzymywać prawidłową higienę dla zachowania zdrowia i zapobiegania różnym schorzeniom. Jednocześnie dziecięce organizmy są dużo bardziej wrażliwe na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego przy ich codziennym myciu powinno stosować się specjalne kosmetyki do higieny dla dzieci.

Posiadamy w sprzedaży wiele rodzajów produktów stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach i ich specyficznych potrzebach. Między innymi:

• emulsje i olejki natłuszczające.
• kosmetyki dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry.
• płyny do kąpieli.
• olejki na ciemieniuchę.
• mydła w płynie.
• żele do mycia zębów.

Doskonale wiemy, jak nieprzyjemne dla wielu dzieci jest codzienne mycie zębów, dlatego nasza oferta obejmuje również dedykowane im akcesoria do higieny jamy ustnej – szczoteczki soniczne oraz pasty do zębów bez fluoru o neutralnych smaku.

Dlaczego należy stosować specjalne kosmetyki dla dzieci?

Organizm dziecka jest dużo wrażliwszy na czynniki zewnętrzne, niż organizm człowieka dojrzałego – jego układ odpornościowy gorzej radzi sobie z zagrożeniami ze strony bakterii, a skóra jest bardziej podatna na uszkodzenia i wysuszanie. Dlatego tak ważne jest, żeby w codziennej higienie pociechy stosować dedykowane jej produkty – żele, szampony, płyny i inne. Nie tylko pozwolą one utrzymać ciało w czystości, ale również przyczynią się do utrzymania go w odpowiedniej kondycji – utrzymają prawidłowe pH skóry, nawilżą ją i natłuszczą, a delikatne zęby wzmocnią i zabezpieczą przed próchnicą.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty