7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Elektrolity

Elektrolity musujące

Woda jest niezbędna dla ludzkiego organizmu – to właśnie dzięki niej mogą zachodzić wszystkie procesy metaboliczne umożliwiające życie. Komórki ciała nie są jednak w stanie utrzymać wody, która jest w dużych ilościach wydalana między innymi w czasie wysiłku fizycznego czy jako następstwo choroby. Warto w takich sytuacjach sięgnąć po elektrolity musujące.

Elektrolity musujące ElektroVit to suplementy diety w formie tabletek musujących w różnych smakach. Wystarczy jedną tabletkę wrzucić do szklanki wody, by po chwili uzyskać pyszny, orzeźwiający napój bogaty jony:

• chlorku – to podstawowy elektrolit anionowy
• magnezu – niezbędnego w utrzymaniu równowagi elektrolitowej organizmu
• potasu – wpływającego na prawidłowość funkcjonowania układu nerwowo-mięśniowego

W naszej ofercie znajdują się elektrolity dla osób dorosłych, seniorów oraz dzieci

Skuteczne nawodnienie zawsze pod ręką

Spożywanie samej wody to za mało, by utrzymać odpowiednią gospodarkę wodną organizmu. Wymienione jony soli, m.in. magnezu i potasu są niezbędne do tego, by wiązać cząsteczki wody w organizmie. Niedobór tych jonów, powstający na przykład w wyniku intensywnego pocenia, wymiotów czy biegunek powoduje gwałtowne i groźne odwodnienie organizmu. Stosowanie elektrolitów musujących to łatwy sposób na dostarczenie dużej ilości niezbędnych do utrzymania nawodnienia organizmu substancji. Tabletki zamykane są w wytrzymałej tubce, którą można mieć zawsze przy sobie, by skorzystać w razie potrzeby – w domu, po treningu, w czasie podróży.

Należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą zastąpić zdrowej, zbilansowanej diety.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty