7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Pilniki i bloki polerskie

Jednorazowe pilniki do paznokci

Schludne, zadbane paznokcie to podstawa wyglądu – dlatego powinni dbać o niego nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Podstawowym akcesoriów, które pomoże w utrzymaniu dłoni w nienagannym stanie, są jednorazowe pilniki do paznokci oraz bloki polerskie.

Charakterystyka jednorazowych pilników

Jednorazowe pilniki do paznokci to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno jako wyposażenie profesjonalnego salonu kosmetycznego, jak i w prywatnej kosmetyczce. Unikalna formuła powierzchni ściernej dostępnych w naszej ofercie pilników zapobiega jej zapychaniu się przy ścieraniu, a zaokrąglone końcówki umożliwiają wygodne i precyzyjne piłowanie nawet trudno dostępnych zakamarków. Wszystkie pilniki są dwustronne – powierzchnia każdej ze stron ma inną gradację – i wykonane z wysokiej jakości papieru ściernego na podstawie z gąbki EVA.

Bloczki polerskie do manicure

Bloczek polerski to akcesorium niezbędne przy wykonywania stylizacji paznokci. Można go używać do matowienia paznokcie pod tipsy lub do polerowania ostatniej warstwy żelu lub akrylu. Podobne jak pilnik, może być stosowane w profesjonalnych zakładach, jak i w domu.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty