7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Odtłuszczacze, primery

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Odtłuszczacze do paznokci

Uzyskanie nienagannego wyglądu paznokci wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale również profesjonalnych produktów. Niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu specjalizującego się w zabiegach manicure i pedicure są odtłuszczacze do paznokci.

Odtłuszczacz nazywany też primerem to preparat używany przy wykonywaniu paznokci hybrydowych, żelowych lub akrylowej. Stosowany jest w celu odtłuszczenia powierzchni paznokci i tym samym zwiększenia przyczepności stosowanej w stylizacji masy. Dzięki niemu między masą a paznokciem nie tworzą się pęcherze powietrza, a sama masa staje się bardziej wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia.

Primery dla profesjonalistek i amatorek

W naszej ofercie posiadamy primery uznanej na rynku marki Silcare. Dzięki odpowiedniemu składowi są one nieinwazyjne dla płytki paznokcia, a przy okazji dostarczają niezbędnych substancji odżywczych i witamin, dzięki którym paznokcie stają się mocniejsze. Primery Silcare to profesjonalne produkty, które wyróżnia wysoki poziom jakości oraz bezpieczeństwa – stosowanie ich to gwarancja zadowalających i trwałych efektów stylizacji paznokci.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty