7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Okłady chłodzące i rozgrzewające

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Okłady chłodzące

Wysoka lub niska temperatura może być bardzo pomocna w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości, takich jak kontuzje, bóle kości, stawów i mięśni, bóle brzucha i głowy, gorączka i wiele innych. Żelowe okłady chłodzące lub ogrzewające to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach.

Żelowy okład świetnie dostosowuje się do kształtu ciała, dlatego jest niezwykle skuteczny w kojeniu bolących miejsc. Wystarczy umieścić go na około dwie godziny w lodówce lub zamrażarce, bądź zalać ciepłą wodą. Nadaje się również do podgrzewania w mikrofalówce. Kiedy temperatura okładu zaczyna wracać do poziomu temperatury pokojowej ponowne ogrzanie lub schłodzenie zajmuje dużo mniej czasu. Żel stanowiący wypełnienie okładu zachowuje swoje właściwości chemiczne przez cały czas, może być wykorzystywany wielokrotnie z jednakową skutecznością.

Okłady żelowe na nagłe przypadki

Okład żelowy to niezbędny element wyposażenia każdej domowej czy firmowej apteczki. Dzięki niemu można złagodzić przykre objawy towarzyszące chorobom oraz niwelować ból będący następstwem wypadków i urazów. Okłady nie zajmują dużo miejsca, są proste w użytku i zupełni nietoksyczne, mogą korzystać z nich zarówno dorośli, jak i dzieci.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty