7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Środki na owady i ukąszenia

Wyświetlanie jednego wyniku

Płyny przeciwko insektom

Lato to czas nie tylko słońca i wakacji – gdy tylko robi się cieplej, do życia budzą się uciążliwe komary, meszki, kleszcze i osy. Nie trzeba jednak uciekać przed nimi do domu – wystarczy zabezpieczyć się za, stosując sprawdzone płyny przeciwko insektom.

Dzięki swojemu składowi, płyny skutecznie odstraszają owady, zmniejszając ryzyko użądleń oraz ugryzień. Dostępne w naszej ofercie produkty dla dzieci oraz dorosłych są przebadane dermatologicznie i posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Ofertę uzupełniają również żele łagodzące obrzęk występujące po ukąszeniach – tym samym zapobiegają świądowi i intensywnemu drapaniu ukąszonego obszaru skóry, które może stać się przyczyną zakażenia.

Ochroń się przed insektami

Ukąszenia, ugryzienia czy użądlenia są nie tylko w stanie zepsuć wycieczkę do lasu czy wakacyjny odpoczynek na działce bądź nad wodą – stanowią one również poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Płyny przeciwko insektom są więc nie tylko udogodnieniem, ale też ważnym środkiem profilaktyki zdrowotnej w okresie letnim. Redukując ryzyko kontaktu z owadami, minimalizują również szanse wystąpienia zakażeń bakteryjnych powstających w wyniku drapania swędzących ranek, wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu os czy wreszcie zakażenia boreliozą. Warto je mieć przy sobie przy każdym wyjściu z domu w okresie aktywności insektów.

Dla uzyskania maksymalnego efektu płyny na insekty należy stosować w regularnych odstępach czasu (około 4 godziny). Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami producenta.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty