7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Glukoza

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Glukoza w płynie

Cukrzyca to poważna choroba, która wymaga regularnej kontroli poziomu glukozy we krwi. Osoby cierpiące na nią powinny mieć stale pod ręką coś, co przy grożącej hipoglikemii pozwoli dostarczyć odpowiednią dawkę glukozy. Doskonałą alternatywą dla zwykłych produktów żywnościowych jest glukoza w płynie.

Płynna glukoza to wysokoenergetyczna mieszanka węglowodanów, która jest gotowa do bezpośredniego spożycia – nie trzeba jej rozcieńczać wodą ani stosować z innymi produktami. Wysokie stężenie łatwo przyswajalnych substancji odżywczych czyni z niej produkt zalecany diabetykom – przy jej pomocy można szybko dostarczyć organizmowi cukrów niezbędnych do zapobiegania hipoglikemii.

Charakterystyka płynnej glukozy

Niewielkie opakowania glukozy można mieć praktycznie zawsze pod ręką – w pracy, w szkole, w podróży. Ponadto glukoza ma przyjemny, słodki smak owoców, dlatego można ją w razie potrzeby bardzo łatwo podawać dzieciom. Mogą z niej również korzystać sportowcy, osoby pracujące fizycznie oraz każdy, kto doświadcza zapotrzebowania na energię. Przed zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z opisem producenta i skonsultować się z lekarzem.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty