7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Antyperspiranty do ciała

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Antyperspiranty i blokery

Pocenie się to naturalny mechanizm ochrony organizmu przed przegrzaniem. Niekiedy jednak mechanizm ten działa ze zbyt dużą intensywnością, co stanowi poważny problem – produkowany w zbyt dużych ilościach pot staje się pożywką dla bakterii, czego ostatecznym efektem jest nieprzyjemny zapach skóry oraz ubrań. Rozwiązaniem są w takiej sytuacji antyperspiranty i blokery potu.

Co oferujemy?

W naszej ofercie posiadamy kilka różnych rodzajów kosmetyków dedykowanych między innymi sportowcom, osobom cierpiącym na nadmierną potliwość skóry, a także wszystkim, którzy chcą chronić się przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem. Są to:
• antyperspiranty w kulce dla kobiet i mężczyzn
• perfumy
• antyperspiracyjne żele do stóp oraz dłoni
• blokery
Stawiamy na znane i sprawdzone marki, takie jak Ziaja czy Perspiblock. To gwarancja, że sprzedawane przez nas produkty są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne dla skóry oraz ubrań.

Dlaczego warto używać antyperspirantu?

Ludzki organizm poci praktycznie cały czas, choć ilość potu różni się w zależności od indywidualnych predyspozycji. Najbardziej na pocenie narażone są najcieplejsze rejony ciała, czyli m.in. pachy. To właśnie tam dochodzi do namnażania się bakterii, które metabolizują pot. Niekiedy nawet bardzo staranna higiena okolic gruczołów potowych nie przynosi pożądanych rezultatów. Antyperspiranty i blokery to najskuteczniejsze z powszechnie dostępnych sposobów na ograniczenie nadmiernego pocenia. Stosując je regularnie nie musisz już martwić się, że towarzyszyć będzie ci nieprzyjemny zapach, a ubrania będą mokre od potu.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty