7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Skarpetki złuszczające

Skarpety złuszczające na pięty

Skóra na podeszwach stóp jest narażona na największy nacisk, stąd też bardzo szybko rogowacieje, twardnieje, a przez to staje się podatna na przesuszenie i pękanie. Z czasem stopy tracą swój estetyczny wygląd. Rozwiązaniem, które pozwoli zwalczyć ten problem bez korzystania z drogich zabiegów pedicure są skarpety złuszczające na pięty.

Skarpety złuszczające Silcatil wykonane są ze specjalnych materiałów nasączanych aktywnym płynem zawierających hydroksywasy – m.in. kwas glikolowy, salicylowy, mlekowy. Podczas noszenia skarpet, substancje aktywne rozpuszczają wiązania komórkowe w martwym naskórku i przyczyniają się do jego złuszczania. Tym samym usuwane są stwardnienia, zgrubienia i zrogowacenia, spod których wyłania się nowy, miękki i delikatny naskórek.

Pedicure bez wychodzenia z domu

Skarpety złuszczające pięty to rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie dobre efekty, a jednocześnie nie ma czasu, by samodzielnie wykonywać pedicure. Ich stosowanie jest wyjątkowo proste – wystarczy założyć je na około 2 godziny, by rozpoczął się proces rozkładu starego naskórka.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty