7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Nabłyszczacze do zmywarki

Wyświetlanie jednego wyniku

Nabłyszczacze do zmywarek

Domowe naczynia powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Szczególnie dotyczy to kieliszków do drogich alkoholi oraz innych szklanych naczyń, na których doskonale widać każdą, najmniejszą smugę czy odciska palca. Aby się pozbyć takich nieprzyjemnych dla oka defektów, wystarczy stosować nabłyszczacze do zmywarek.

Jak działają nabłyszczacze do zmywarek?

Smugi i zacieki na naczyniach mytych w zmywarkach automatycznych powstają kiedy na ich powierzchniach zbiera się zbyt duża ilość wody. Powolne wysychanie powoduje, że woda pozostawia po sobie wyraźne ślady pod postacią zacieków. Nabłyszczacze do zmywarek marki Dr Prakti to produkt, który zapobiega takiej sytuacji. Dzięki swej specjalnej formule ułatwia on dynamiczne parowanie nadmiaru wody z powierzchni naczyń, zanim utworzy ona na nich smugi i zacieki. Są one doskonałym uzupełnieniem cytrynowych tabletek do zmywarek. Zalecamy stosowanie nabłyszczaczy Dr Prakti szczególnie w sytuacji, kiedy zmywarka jest podłączona do źródła twardej wody. Pomaga on zmniejszyć napięcie powierzchniowe cieczy, tym samym ułatwiają jej spływania z naczyń.

Czemu warto stosować nabłyszczacze?

Podobnie jak tabletki do zmywarek, nabłyszczacze do zmywarek pozwalają zaoszczędzić dużo pracy w przygotowaniu naczyń, aby odpowiednio się prezentowały. Dzięki nim nie trzeba starannie polerować szklanych naczyń przed postawieniem ich na stole – nie ma na nich bowiem żadnych śladów, które trzeba usunąć. W ten sposób można zyskać sporo czasu do wykorzystania na inne, bardziej wymagające zadania.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty