7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Higiena jamy ustnej

Akcesoria do higieny jamy ustnej

Piękny, szeroki uśmiech to ozdoba, której pragnie każdy – w końcu to właśnie uśmiech, jak innego pozwala zrobić dobre pierwsze wrażenie i od razu zjednać sympatię innych ludzi. Ale uzębienie jest ważna nie tylko z estetycznego punktu widzenia, pełni ono również istotną funkcję dla działania całego układu pokarmowego. Dlatego należy dbać o nie przy pomocy odpowiednich akcesoriów do higieny jamy ustnej.

Pasty, płyny, tabletki

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które przy regularnym stosowaniu pozwolą utrzymać higienę jamy ustnej oraz poprawić estetykę uzębienia:
• pasty do zębów – w tym wybielające i przeciwdziałające halitozie
płyny do płukania ust 
• tabletki do ssania na nieświeży oddech
Należy pamiętać, że produkty te powinny być używane zgodnie z zaleceniami, bez przekraczania wskazanych dziennych dawek.

Szczoteczki soniczne dla maksimum wygody

Codzienne mycie zębów tradycyjną ręczną szczoteczką jest zajęciem monotonnym i dość uciążliwym. Co więcej – aby przynosiło odpowiednie rezultaty, musi być wykonywane bardzo starannie i według określonych zasad. Typowy dla dzisiejszych czasów pośpiech często skłania do rezygnowania z tych reguł. Na szczęście jest inne rozwiązanie – bezprzewodowe szczoteczki soniczne, które przy minimalnym wysiłku i w krótkim czasie z wysoką skutecznością usuwają płytkę bakteryjną. To idealne rozwiązanie szczególnie dla małych dzieci, którym szczotkowanie sprawia duże trudności. Dedykowane maluchom kolorowe szczoteczki sprawiają, że codzienna higiena jamy ustnej staje się czystą przyjemnością.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty