7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Peelingi i scruby

Peelingi solne do ciała

Skóra to największy organ ludzkiego ciała. Pełni on liczne funkcje, między innymi chroni organizm przed czynniki zewnętrznymi, zapobiega nadmiernej utraci wody, zapewnia odpowiednią termoregulację. Dlatego też wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować zdrowie i piękny wygląd. Idealnym środkiem do tego celu są peelingi do ciała – solne, cukrowe, kawowe i inne.

Działanie peelingów do ciała

Dzięki swej strukturze i starannie dobranemu składowi, peelingi do ciała to skuteczny sposób na:

• złuszczenie i wygładzenie naskórka,
• pielęgnację i odżywienie skóry,
• głębokie oczyszczenie skóry,
• nawilżenie skóry,
• przygotowanie skóry na inne zabiegi pielęgnacyjne,
• poprawę mikrokrążenia w tkankach skóry,
• odprężenie dla ciała i poprawę humoru.

W naszej ofercie dostępne są peelingi w różnych, pięknych zapachach, nadające się zarówno do pielęgnacji ciała, jak i cery.

Jak i dlaczego warto stosować peelingi?

Skóra narażona jest na działanie wielu szkodliwych czynników, takich jak promieniowanie słoneczne, zmienne temperatury, zanieczyszczenia. Z czasem jej zdolności regeneracyjne słabną, sprawiając, że staje się ona przesuszona, traci swoją jędrność, młody wygląd i siłę. Regularnie stosowane peelingi do ciała stanowią ważne uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji, wykonywanej przy pomocy innych środków, takich jak żele myjące do twarzy. Korzystanie z nich jest również wyjątkowo łatwe – wystarczy niewielką ilość peelingu nałożyć na wilgotną skórę (np. od razu po kąpieli) i delikatnymi okrężnymi ruchami masować, a następnie spłukać. Efekty wygładzenia i odświeżenia skóry są widoczne już po pierwszym razie!

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty