7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Depilacja

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Akcesoria do depilacji woskiem

Depilacja przy pomocy wosku to tradycyjny i wciąż cieszący się dużą popularnością zabieg usuwania nadmiernego, niechcianego owłosienia. Stosuje się go nie tylko do depilowania nóg, ale również innych obszarów ciała. Niezależnie od tego, skąd mają zostać usunięte włoski kluczowe jest, by przeprowadzać zabieg z wykorzystaniem odpowiedniej jakości akcesoriów do depilacji woskiem.

Nasza oferta zawiera między innymi:
• woski do depilacji – w różnych zapachach,
• paski do depilacji,
• oliwki pielęgnacyjne po depilacji,

Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i spełniają normy bezpieczeństwa. Mogą być stosowane w profesjonalnych gabinetach oraz w domowej depilacji.

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem?

Depilacja woskiem zupełnie niesłusznie zyskała opinię zabiegu bolesnego i przestarzałego. Faktem jest, że poziom dyskomfortu w dużym stopniu zależy od jakości używanego wosku, a także umiejętności i doświadczenia osoby, która przeprowadza zabieg. Istotny jest również obszar ciała, z którego usuwane są włoski. Drugim faktem jest, że prawidłowo przeprowadzona depilacja daje wprost fenomenalne efekty – skóra pozostaje gładka nawet przez pięć tygodni po wykonaniu zabiegu. Przy tym wszystkim depilacja woskiem jest bardzo tania w porównaniu do metod bazujących na wykorzystaniu lasera, a ewentualne podrażnienia można łatwo i szybko złagodzić, korzystając z odżywiającej oliwki, która usuwa ze skóry resztki wosku, wygładza skórę i zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu.

Sprawdź nasze produkty do depilacji i spraw, by Twoja skóra była gładka jak nigdy dotąd.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty