7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Wyposażenie szpitali i gabinetów

Wyświetlanie 1–24 z 54 wyników

Wyposażenie gabinetów medycznych

Współczesna medycyna opiera się nie tylko na wiedzy i doświadczeniu – ważne jest również stosowanie różnego rodzaju narzędzi, służących zarówno diagnostyce, jak i terapii czy pielęgnacji pacjenta. Wyposażenie gabinetów medycznych to kategoria, do której zalicza się wiele produktów – od jednorazowych akcesoriów, po sprzęty elektroniczne

Nasza oferta dla gabinetów medycznych obejmuje:

• termometry medyczne
• stetoskopy
ciśnieniomierze naramienne
• inhalatory
• podkłady higieniczne
• żele do przeprowadzania USG
• zestawy laryngologiczne

oraz wiele innych akcesoriów i urządzeń, które sprawdzą się w przychodniach, szpitalach, domach opieki społecznej, a także w prywatnych gospodarstwach domowych.

Profesjonalne produkty z gwarancją jakości

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że od wyposażenia gabinetu medycznego zależy nie tylko dokładność stawianej diagnozy, ale często również zdrowie oraz życie pacjentów. Szczególnie dotyczy to sterylnych akcesoriów medycznych, takich jak igły, pojemniki, pęsety, które mają bezpośredni kontakt z ciałem pacjenta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować jedynie produkty najwyższej jakości, pochodzące ze sprawdzonych źródeł, spełniające odpowiednie normy oraz legalnie dopuszczone do sprzedaży na podstawie zezwoleń stosownych instytucji prawnych, takich jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W ten sposób możemy zagwarantować, że korzystanie z tych wyrobów jest wyjątkowo bezpieczne oraz skuteczne, zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty