7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Dezynfekcja rąk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Płyny do chirurgicznej dezynfekcji

Zwykłe mydło, nawet stosowane z największą dokładnością, to zdecydowanie za mało, by oczyścić skórę dłoni z przebywających na niej bakterii, grzybów i innych szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagana jest idealna czystość rąk, stosuje się płyny do chirurgicznej dezynfekcji.

Oferujemy szeroki wybór środków medycznych do dezynfekcji rąk marek Velodes Soft oraz Sterillhand pod postacią płynów oraz żeli. Produkty dostępne są w dużych pojemnikach oraz pojemnikach z dozownikiem do bezpośredniego stosowania.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Specjalistyczne płyny i żele do dezynfekcji rąk zawierają alkohol etylowy o stężeniu 70%. Dzięki temu są zabójcze przeciw chorobotwórczym bakteriom, wirusom i grzybom, które mogą być przenoszone na skórze dłoni. Jednocześnie wysokie stężenie alkoholu powoduje, że płyny i żele bardzo szybko parują, nie pozostawiając na skórze żadnych śladów – po kilku sekundach od użycia skóra jest już idealnie sucha i czysta. Dodatkowo zawierają one szereg substancji pielęgnujących, dzięki którym są wyjątkowo delikatne na skóry – odżywiają ją i nawilżają, zapobiegają przesuszeniu. Potwierdzeniem tego są pomyślnie przeprowadzone testy dermatologiczne. To czyni z nich idealne rozwiązanie zarówno w różnych placówkach medycznych (szpitalach, przychodniach, klinikach), jak i w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych czy salonach tatuażu. Słowem, wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko zakażenia przez kontakt ze skórą dłoni i gdzie ważna jest higiena pracy.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty