7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Siłownia i fitness

Suplementy diety dla ćwiczących

Sport to zdrowie… pod warunkiem, że jest uprawiany zgodnie ze zdrowymi zasadami. Nawet najbardziej intensywny trening nie przyczyni się do poprawy kondycji, jeśli nie będzie szedł w parze z dostarczaniem organizmowi odpowiednich substancji odżywczych. Skutecznym sposobem na to jest zażywanie suplementów diety dla ćwiczących.

Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz suplementów dedykowanych osobom uprawiającym sport – zarówno amatorom i początkującym, jak i doświadczonym zawodnikom i trenerom. Wśród nich:

Odżywki białkowe Whey 
• witaminy i kompleksy witamin
• aminokwasy BCAA
• spalacze tłuszczu
• izotoniki

Wszystkie produkty pochodzą od uznanych na rynku marek, takich jak Olimp Sport Nutrition, co jest gwarancją skutecznego składu i wysokiej jakości.

Dlaczego warto korzystać z suplementów?

W czasie intensywnego wysiłku fizycznego zwiększa się zapotrzebowanie organizmu na pewne substancje odżywcze czy mikroskładniki – na przykład białko, witaminy, aminokwasy. Dostarczenie ich wraz z pożywieniem oznaczałoby również zwiększenie dawki substancji niepożądanych, takich jak tłuszcz czy cukry. Suplementy diety są doskonałym rozwiązaniem, gdyż zawierają skoncentrowane dawki niezbędnych substancji, a jednocześnie pozbawione są składników zbędnych dla organizmu. Dzięki nim można szybko i skutecznie uzupełnić niedobory, a tym samym znacznie poprawić skuteczność treningów.

Należy pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem zdrowej, zbilansowanej diety i nie mogą jej zastąpić. Konieczne jest stosowanie ich zgodnie z zaleceniami producenta.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty