7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Higiena intymna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kosmetyki do higieny intymnej

Prawidłowa, regularna higiena jest ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej miejsc intymnych. Zwykłe mydło z wodą nie jest środkiem wystarczającym – aby mieć pewność bezpieczeństwa, należy stosować spełniające odpowiednie normy kosmetyki do higieny intymnej.

Nasza oferta zawiera szeroki wybór preparatów do higieny intymnej – wśród nich znajdują się zarówno preparaty dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Oferujemy również specjalne produkty dla kobiet w ciąży oraz w okresie połogu, a także dla osób cierpiących na hemoroidy.

Do czego służą kosmetyki do higieny intymnej?

Okolice intymne to miejsca idealne dla rozmnażania się drobnoustrojów – bakterii i grzybów. Sprzyja temu wysoka temperatura, wilgotność oraz specyficzny skład chemiczny płynów ustrojowych, które mogą stanowić pożywkę dla mikroorganizmów. Brak odpowiedniej higieny powoduje, że namnażają się one nadmiernie, a ich obecność prowadzi do infekcji – w dalszej kolejności mogą wystąpić bardzo poważne choroby. Kosmetyki do higieny intymnej to produkty, które dzięki swemu składowi – zawierają np. kwas mlekowych, wyciąg z oczaru wirginijskiego czy wyciąg z kory dębu – posiadają silne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Skutecznie zapobiegają infekcji oraz odświeżają okolicy intymnej, nawilżają je i pomagają utrzymać prawidłowy poziom pH.

Postaw na higienę i zdrowie!

Kosmetyki do higieny intymnej to niezbędny element kosmetyczki każdej osoby dbającej o swoje zdrowie. Regularne korzystanie z tych produktów pozwala znacznie zredukować szanse wystąpienia chorób dróg moczowych i rodnych i podnieść komfort życia.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty