7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Proszki do prania

Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz :-(

Dezynfekujące proszki do prania

Chorobotwórcze mikroorganizmy są w stanie żyć i rozmnażać się w różnych warunkach. Wiele z nich zamieszkuje materiały tekstylne – ubrania, bieliznę, pościele, ręczniki. Nawet regularne pranie przy pomocy standardowych produktów może być nieskuteczne w odkażaniu tekstyliów. Zalecanym rozwiązaniem jest stosowanie dezynfekujących proszków do prania.

Czym są dezynfekujące proszki do prania?

Oferowane przez nas dezynfekujące proszki do prania to specjalistyczne produkty, które dzięki swej specjalistycznej formule mają działanie:

• bakteriobójcze,
• grzybobójcze,
• wirusobójcze,
• prątkobójcze ,
• sporobójcze.

Nie zawierają chloru ani fosforanów, dlatego są wyjątkowo bezpieczne dla zdrowia – można przy ich pomocy skutecznie dezynfekować ubrania i inne tkaniny używane przez osoby cierpiące na choroby skóry, a nawet pieluszki dla niemowląt. Jednocześnie wykazują one wysokie właściwości pralnicze – zawarte w nich krzemiany, fosfoniany i kopolimery akrylowo-maleinianowe skuteczne zmiękczają wodę ułatwiając tym samym rozpuszczanie zanieczyszczeń, a także chronią tkaniny oraz pralki przed osadami wapniowymi i magnezowymi.

Kiedy warto je stosować?

Dezynfekujące proszki do prania to produkty zalecane do regularnego stosowania wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów chorobotwórczych w materiałach tekstylnych – a więc w domach, szpitalach czy domach opieki społecznej. Dzięki nim można skutecznie powstrzymać rozprzestrzenianie się chorób skórnych, takich jak świerzb czy grzybica. Wystarczy 20 minut prania, by wyeliminować chorobotwórcze grzyby, bakterie i wirusy.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty