5% RABATU NA ZAKUPY POWYŻEJ 100 PLN

Mocne worki na śmieci

Śmieci towarzyszą ludzkości już od samych początków cywilizacji, jednak dopiero od całkiem niedawna przekonujemy się, jak poważny stanowią problem. Aby skutecznie z nim walczyć i dbać o środowisko naturalne potrzeba nie tylko dobrej woli, ale i odpowiednich środków. Takim środkiem są między innymi mocne worki na śmieci, wykonane z LDPE.

Worki na śmieci to obok profesjonalnych środków czystości jeden z najważniejszych produktów w każdym domu, w którym dba się po porządek. Wykonane z solidnej folii LDPE mogą być wykorzystywane do zbierania zarówno odpadów zmieszanych, jak i wszelkiego rodzaju odpadów nadających się do recyklingu, a więc papieru, metali, szkła. Z powodzeniem można w nich również zbierać odpady biologiczne, takie jak resztki żywności czy liście z ogródka. Gruba warstwa trwałego tworzywa sztucznego skutecznie zamyka odpady, zapobiegając przypadkowym przebiciom, przeciekaniu czy przenikaniu nieprzyjemnych zapachów. Worki znajdujące się w naszej ofercie mają pojemność od 35, 60 lub 120 litrów. Mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w domach, ale również sklepach, szkołach, szpitalach, zakładach pracy i wielu innych miejscach.

Dlaczego LDPE?

LDPE, czyli polietylen małej gęstości to tworzywo idealnie nadające się do produkcji worków na śmieci. Jest nie tylko bardzo wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, ale również przyjazny środowisku. Worki z LDPE nadają się bowiem do powtórnego przetworzenia, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń. Korzystając z worków na co dzień możesz mieć swój wkład w dobro otoczenia.