7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Worki na śmieci

Mocne worki na śmieci

Śmieci towarzyszą ludzkości już od samych początków cywilizacji, jednak dopiero od całkiem niedawna przekonujemy się, jak poważny stanowią problem. Aby skutecznie z nim walczyć i dbać o środowisko naturalne potrzeba nie tylko dobrej woli, ale i odpowiednich środków. Takim środkiem są między innymi mocne worki na śmieci, wykonane z LDPE.

Worki na śmieci to obok profesjonalnych środków czystości jeden z najważniejszych produktów w każdym domu, w którym dba się po porządek. Wykonane z solidnej folii LDPE mogą być wykorzystywane do zbierania zarówno odpadów zmieszanych, jak i wszelkiego rodzaju odpadów nadających się do recyklingu, a więc papieru, metali, szkła. Z powodzeniem można w nich również zbierać odpady biologiczne, takie jak resztki żywności czy liście z ogródka. Gruba warstwa trwałego tworzywa sztucznego skutecznie zamyka odpady, zapobiegając przypadkowym przebiciom, przeciekaniu czy przenikaniu nieprzyjemnych zapachów. Worki znajdujące się w naszej ofercie mają pojemność od 35, 60 lub 120 litrów. Mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w domach, ale również sklepach, szkołach, szpitalach, zakładach pracy i wielu innych miejscach.

Dlaczego LDPE?

LDPE, czyli polietylen małej gęstości to tworzywo idealnie nadające się do produkcji worków na śmieci. Jest nie tylko bardzo wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, ale również przyjazny środowisku. Worki z LDPE nadają się bowiem do powtórnego przetworzenia, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń. Korzystając z worków na co dzień możesz mieć swój wkład w dobro otoczenia.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty