7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Waciki i płatki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Waciki bezpyłkowe

Nadanie paznokciom estetycznego wyglądu wymaga zastosowania różnych produktów. Lakiery to nie wszystko – w skład wyposażenia każdej stylistki powinny wchodzić również waciki bezpyłkowe, bardzo przydane przy odtłuszczaniu i przemywaniu paznokci.

Jak wskazuje nazwa, waciki bezpyłkowe charakteryzują się tym, że przy ich użyciu nie powstaje pył, mogący utrudniać prawidłowe wykonywanie stylizacji. Wykonywane są one z wysokiej jakości celulozy, która doskonale wchłania płyny i przez to świetnie nadaje się do oczyszczania paznokcie z resztek produktów, takich jak odtłuszczacze do paznokci. Są przy tym gładkie i miękkie, nie rysują płytki paznokcia ani powierzchni lakieru. Dzieki swoim właściwościom mogą również przydać się w gabinetach stomatologicznych, poradniach weterynaryjnych i innych miejscach.

Czystość i bezpieczeństwo stylizacji

Stosowanie lakierów hybrydowych i innych wymaga, by paznokcie były idealnie czyste. Dzięki wacikom bezpyłkowym z celulozy łątwo osiągniesz ten cel, sprawiają, że gotowy lakier będzie mocny, trwały i efektowny.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty