7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Ciśnieniomierze i akcesoria

Wyświetlanie jednego wyniku

Ciśnieniomierze naramienne

Pomiar ciśnienia krwi to jedno z głównych narzędzi diagnostycznych. Wykonując go można bardzo szybko dokonać dość trafnej oceny stanu zdrowia danej osoby i stwierdzić, czy wymaga ona dalszej diagnozy. Jednak aby sprawdzić, czy ciśnienie jest w normie bądź poza nią, potrzebne są odpowiednie narzędzia – czyli ciśnieniomierze naramienne.

Funkcjonalność i wygoda

Dostępne w naszej ofercie ciśnieniomierze naramienne to wysokiej jakości urządzenia, zarejestrowane Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych I Produktów Biobójczych. Ich cechy to między innymi:

• pomiary wykonywane przy użyciu niskiego ciśnienia, bez nadmiernego ucisku ręki,
• szeroki zakres pomiaru ciśnienia i tętna,
• uniwersalny, regulowany mankiet od długości od 22 do 40 cm,
• zasilanie z baterii lub zasilacza USB,
• automatyczne wyłączanie po upływie minuty bezczynności,
• funkcja zapamiętywania do 2 x 45 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną.

Bardzo ważną funkcją naszych ciśnieniomierzy jest wykrywanie arytmii serca oraz informowanie o konieczności udania się do lekarza. Funkcja uśredniania trzech ostatnich pomiarów pozwala uzyskać dużo bardziej miarodajne informacje o ciśnieniu.

Elektroniczne ciśnieniomierze naramienne to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w gabinecie lekarskim, jak i w domowych warunkach. Przy ich pomocy można bardzo łatwo dokonać dokładny pomiar ciśnienia krwi. Wystarczy wsunąć dmuchany mankiet na ramię i wcisnąć przycisk – po kilku sekundach wyniki automatycznego pomiaru są widoczne na czytelnym ekranie cyfrowym.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty