7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Dezynfekcja

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Profesjonalne środki do dezynfekcji

Bakterie, wirusy, grzyby stanowią niewidzialne, lecz niezwykle poważne zagrożenia dla zdrowia. Do kontaktu z nimi dochodzi szczególnie często w miejscach, w których zachodzi duży przepływ osób będących ich nosicielami, czyli przede wszystkim w szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. To właśnie tam najbardziej przydadzą się profesjonalne środki do dezynfekcji.

Nasza oferta obejmuje kilka kategorii produktów przeznaczonych do dezynfekcji:

środki do dezynfekcji powierzchni medycznych,
• środki do dezynfekcji urządzeń,
• chusteczki do dezynfekcji,
• preparaty do dezynfekcji rąk

Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów i są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Czyste powierzchnie w kilka sekund

Zwykłe detergenty, stosowane w każdym domu, choć mogą być przydatne usuwaniu tłuszczy i innych rodzajów zanieczyszczeń z powierzchni skóry, mebli czy sprzętów, nie dają praktycznie żadnych efektów przeciwko drobnoustrojom wywołującym choroby. Inaczej jest w przypadku specjalnych środków dezynfekujących, produkowanych przede wszystkim na bazie spirytusu rektyfikowanego w dużym stężeniu – stężenie alkoholu etylowego w ostatecznym produkcie wynosi około 70%. Dzięki temu środki do dezynfekcji skutecznie eliminują drobnoustroje przebywające na powierzchniach mebli, narzędzi i sprzętów czy choćby skórze dłoni. Ponadto bardzo szybko parują, pozostawiając po sobie jedynie lekki zapach.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty