7% RABATU NA PIERWSZE ZAKUPY Z KODEM “START2024”

Kategoria: Kompresy włókninowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Kompresy włókninowe

Nawet z pozoru niewielka rana może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia – bez odpowiedniej pielęgnacji, mogą ulec zakażeniu i stać się przyczyną groźnych chorób. Dlatego skaleczenia, rozcięcia, głębokie zadrapania, a także rany powstałe w wyniku operacji powinny być jak najwcześniej opatrywane i zabezpieczane. Podstawą jest używanie opatrunków pod postacią kompresów włókninowych.

Kompresy włókninowe wykonywane są z hydrofilowej gazy bawełnianej i użyciem wody utlenionej – są jałowe, dlatego nie powodują przedostawania się do wnętrza rany żadnych zanieczyszczeń pod postacią drobnoustrojów. Są miękkie, doskonale dopasowują się do kształtu ciała, a wykonane z nich wielowarstwowe opatrunki chronią ranę przez szkodliwym czynnikami i zakażeniem. Dzięki podwijanym brzegom luźne nitki nie wysuwają się z opatrunku, co gwarantuje jego wysoką trwałość i bezpieczeństwo.

Skuteczne opatrunki na rany.

Kompres włókninowy to artykuł niezbędny w sytuacjach zagrożenia pod postacią krwawiących ran. Dzięki nim skutecznie zatamujesz krwawienie i przede wszystkim zapobiegniesz zakażeniom, które mogą nieść za sobą skutki dużo poważniejsze, niż sama rana. Sprawdzą się nie tylko w gabinecie i karetce, ale również w domu.

Poznaj pozostałe produkty

Nowości w sklepie

Najpopularniejsze produkty